Контакти

NTM Надійна сантехніка з перших рук

    Наша компанія – це оптово роздрібний магазин сантехніки в Харкові та по всій Україні! Змішувачі для ванної та змішувачі для кухні, металопластикові та поліпропіленові труби та фітинги, кульові крани і зворотні клапана, а також багато товарів для сантехніки зарубіжного і вітчизняного виробництва в широкому асортименті. Для наших клієнтів продаж сантехніки оптом і в роздріб здійснюється більше 10 років за найвигіднішими цінами.

     Наш інтернет магазин сантехніки може запропонувати великий асортимент якісних змішувачів, фітингів на металопластик, трубопровідної арматури і кранів різних торгових марок і виробників Сантехнічне обладнання в нашому магазині сантехніки завоювало визнання не тільки в оптових покупців, крім того що поставляється нами продукція сантехніки користується попитом і у роздрібного споживача.

     Щиро вдячні Вам за інтерес, проявлений до нашої компанії. Дуже сподіваємося, що, відвідавши наш сайт, Ви отримаєте повну інформацію про нас. Будемо раді отримати пропозиції та побажання, а так само відповісти на всі Ваші запитання.

     Ми знаходимося в місті Харкові Торговий Центр "Барабашово" Афганський майданчик

Костянтин Іванович

+38 067 707 3191 +38 067 707 3191

+38 073 707 3191 +38 073 707 3191

Viber Viber

WhatsApp WhatsApp

ntm.ua@ukr.net ntm.ua@ukr.net

     

  Рекомендовані товари